Rejestracja
Dane identyfikacyjne:
Dane osobowe:
Dane teleadresowe:
/
Dodatkowe informacje:
aby otrzymać fakturę VAT proszę wpisac NIP

Skorzystanie z formularza rejestracji w celu założenia konta klienta w Sklepie wymaga podania danych osobowych. Szczegółowe Informacje na temat świadczonych usług elektronicznych, zasad działania Sklepu oraz szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych przez Administratora znajdują się w Regulaminie Portalu oraz w naszej Polityce Prywatności.
Potwierdzam iż zapoznałem/am się z treścią Regulaminu Portalu oraz Polityki prywatności regulamin sklepu

(pole wymagane)

Zgodnie z wymaganiami ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych „RODO” rozumiem, że podanie moich danych osobowych jest niezbędne w celu dokonania rejestracji oraz utworzenia i korzystania z konta klienta Sklepu, w tym w celu realizacji umowy sprzedaży zakupionych w Sklepie produktów.

(pole wymagane)

Zapoznałem się z klauzulą informacyjną w zakresie danych osobowych zgodnie z wymaganiami RODO i rozumiem, iż podanie moich danych osobowych jest dobrowolne i mam prawo do dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (dawniej GIODO). Zakres uprawnień w o jakich mowa powyżej zależy np. od podstawy prawnej na jakiej przetwarzamy dane oraz celu ich przetwarzania.

(pole wymagane)

Chcę otrzymywać newsletter sprzedawcy i zgodnie z wymaganiami ogólnego rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych „RODO” WYRAŻAM ZGODĘ na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania informacji handlowej drogą elektroniczną (newsletter).
powrót do poprzedniej strony
koszyk ...jest pusty

pn-pt 9:00-17:00
18 33 73 553tel
Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o promocjach i nowościach w naszym sklepie
Zapisz się do Newslettera!
Copyright © bobas24.com Projekt i wykonanie: tworzenie stron www
wizyt: 36565303 osób on-line 33
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny.
Dostępność każdego produktu, jego aktualną ceną i parametry można sprawdzić kontaktując się ze sklepem lub odwiedzając sklep stacjonarny przed lub po złożeniu zamówienia.