Start -» KATEGORIE -» MEBELKI -»
Powiększ

*Feretti BABY CLIMATE Materac

Zapytaj o cenę...
sklep@bobas24.com
poleć produkt
 

dostępność:  do 7 dni

Opis

Główna Charakterystyka:
AloeVera.
Bardzowysoki stopień przepływ powietrza.
Dwustronny:strona kokosowa twarda, 3D Mesh średnia.
 
Aloe Vera 
Jest to dodatekuszlachetniający dzianinę, pochodzący z rośliny o tej samej nazwie. Aloeszawiera 160 rożnych substancji, które wpływają pozytywnie na higienę i czystośćna powierzchni materaca. Stwarza bardzo złe warunki dla rozwoju bakterii, któresą przyczyną przykrego zapachu. Wstrzymuje rozwój alergenów takich jakroztoczy, mikrobów i grzybów. O obecności Aloesu świadczy bardzo przyjemny, świeżyzapach. Z reguły dość intensywny, co może być źle tolerowane. Materace Ferettimają bardzo delikatny aromat, który wpływa kojąco na samopoczucie. Dzięki Aloesowiklimat w łóżeczku jest bardzo długo świeży jak po praniu.
 
Pokrowiec
Wykonany jest z 5 warstwmateriałów o łącznej gramaturze 450 g/m2, w tym dzianina 250 g/m2. Jestbardzo trwały, dzianina przez długi okres nie nosi znamion użytkowania. Odpowiedniskład i dobrze dobrane włókna sprawiają, że pokrowiec jest bardzo ciepły idelikatny w dotyku. Fiselina, nieoddychająca tkanina wewnętrzna, zostałazastąpiona siateczką, która umożliwia swobodny przepływ powietrza. Jest torzeczywiście oddychający pokrowiec. To jest prawie nieistniejące rozwiązanie narynku.
Rozpinanysuwak umożliwia zdjęcie tylko połowy pokrowca. W przypadku, gdy jedna jestprana, druga pozostaje na materacu. Pranie w 60°C. Przeznaczenie dzianiny dladzieci potwierdzone certyfikatem OkoTex Standard 100 Klasa I.
 
Trójwarstwowy wkład materaca:
Kokos - PolyFoam - Mata 3D Mesh.
Kokos,  surowiec naturalnypochodzący z orzecha kokosowego, ma świetne właściwości termiczne i zapewniawłaściwą cyrkulację wewnątrz materaca. Dzięki swej naturalnej strukturze,włókno kokosowe jest lekkie i przewiewne. Cechuje się wysoką elastycznością,nadaje formę i z uwagi na twardość, bardzo dobrze służy dzieciom zaczynającymchodzić.PolyFoam (pianka) spełniarole konstrukcyjną pomiędzy Kokosem a siatką 3D. Warstwa 3D Mesh jest bardzodobrze wentylowana dzięki konstrukcji siatki wielopoziomowej. Dodatkowo podsiatką znajdują się kanaliki powietrzne, wykonane w podłożu z pianki. Bardzowysoka ocena wśród materacy o wysokiej wentylacji.
 
Walory materaca:
Rozdzielny suwak - umożliwia ciągłe używanie materaca nawet,gdy połowa pokrowca jest prana.
Siatka w konstrukcji pokrowca - zapewnia doskonałącyrkulację powietrza a tym samym gwarantuje doskonałe odprowadzanie wilgoci.
Nie powoduje alergii.

Anatomiczny– umiarkowanie dostosowuje się do kształtu ciała, ale jest odporny naodkształcenia 

Waga                 3,720 kg


Podobne produkty:

powrót do poprzedniej strony
koszyk ...jest pusty

pn-pt 9:00-17:00
18 33 73 553tel
Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o promocjach i nowościach w naszym sklepie
Zapisz się do Newslettera!
Copyright © bobas24.com Projekt i wykonanie: Intellect.pl
wizyt: 18317966 osób on-line 23
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny.
Dostępność każdego produktu, jego aktualną ceną i parametry można sprawdzić kontaktując się ze sklepem lub odwiedzając sklep stacjonarny przed lub po złożeniu zamówienia.