Start -» KATEGORIE -» MEBELKI -»
Powiększ

*Feretti CASHMERE LATEX Materac

cena: 429.00zł
promocja: 399.00zł
poleć produkt
 

dostępność:  do 7 dni

Opis

                                                               CASHMERE LATEX
Główna Charakterystyka:
 
Pełny Latex.
Idealnypokrowiec kaszmirowy, 550g/m2.
Bardzowysoki stopień przepływ powietrza.
 
Pokrowiec Idealny.
 
 Kaszmir - bardzo cienkie (16-18 mikronów), miękkie włókna z wełny kóz kaszmirskich, zapewniają puszystość i wyjątkowądelikatność. Kozy kaszmirskie są hodowane bardzo wysoko w Himalajach gdzietemperatury poniżej -30°C w okresie zimy są normą.  Runo termoizolacyjne jest warunkiemprzetrwania. Wełna jest wyczesywana (nie golona) wiosną. Kaszmirowa wełna jestniezwykłym i nietypowym materiałem. Jest to prawdopodobnie najbardziejwartościowe, naturalne włókno. Pokrowiec z wełną kaszmirową pochłania wilgoć idobrze przepuszcza powietrze. Wykonany jest z 5 warstw materiałów o łącznej gramaturze 450 g/m2, w tymdzianina 250 g/m2. Jest bardzo trwały, dzianina przez długi okres nie nosiznamion użytkowania. Odpowiedni skład i dobrze dobrane włókna sprawiają, żepokrowiec jest bardzo ciepły i delikatny w dotyku. Fiselina, nieoddychającatkanina wewnętrzna, została zastąpiona siateczką, która umożliwia swobodnyprzepływ powietrza. Jest to rzeczywiście oddychający pokrowiec. To jest prawie nieistniejącerozwiązanie na rynku.
Rozpinanysuwak umożliwia zdjęcie tylko połowy pokrowca. W przypadku, gdy jedna jestprana, druga pozostaje na materacu. Pranie w 60°C. Przeznaczenie dzianiny dladzieci potwierdzone certyfikatem OkoTex Standard 100 Klasa I.
 
Pełny Lateks wmateracu to idealnie dobrany wkład. Otrzymywany z mleczka drzewa kauczukowego,jest bardzo trwały, jako materiał przeznaczony na wkład do materaca. Cechujesię wysoką elastycznością, dopasowuje się idealnie do kształtu ciała. Jestabsolutnie nieodkształcający się. Stanowi bardzo złe środowisko dla rozwojumikrobów, roztoczy i grzybów. Bardzo dobry przepływ powietrza.
 
Walory materaca:
 
Rozdzielny suwak - umożliwia ciągłe używanie materaca nawet,gdy połowa pokrowca jest prana.
Siatka w konstrukcji pokrowca - zapewnia doskonałącyrkulację powietrza a tym samym gwarantuje doskonałe odprowadzanie wilgoci.
 

Nie powoduje alergii.

 

Anatomiczny– umiarkowanie dostosowuje się do kształtu ciała, ale jest odporny naodkształcenia. 

 

Waga                             6,070 kg


Podobne produkty:

powrót do poprzedniej strony
koszyk ...jest pusty

pn-pt 9:00-17:00
18 33 73 553tel
Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o promocjach i nowościach w naszym sklepie
Zapisz się do Newslettera!
Copyright © bobas24.com Projekt i wykonanie: Intellect.pl
wizyt: 18294030 osób on-line 14
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny.
Dostępność każdego produktu, jego aktualną ceną i parametry można sprawdzić kontaktując się ze sklepem lub odwiedzając sklep stacjonarny przed lub po złożeniu zamówienia.