Start -» KATEGORIE -» MEBELKI -»
Powiększ

*Feretti BAMBOO - COCO Materac

Zapytaj o cenę...
sklep@bobas24.com
poleć produkt
 

dostępność:  do 7 dni

Opis

                   Materac BAMBOO COCCO 

 

 

Główna Charakterystyka:

Bardzowysoki stopień przepływ powietrza.
Dwustronny:strona kokosowa-twarda, Struttura Ortopedica-miękka).


Pokrowiec: 

 Włókno bambusowe jest bardzouszlachetniające, powoduje, ze pokrowiec jest jeszcze bardziej delikatny iprzyjazny dziecku. Ciepły w dotyku. Naturalne włókno ma bardzo dobrewłaściwości pochłaniania wilgoci, co wpływa na comfort snu. Pokrowiec wykonanyjest z 5 warstw materiałów o łącznej gramaturze 450 g/m2, w tym dzianina250g/m2. Jest bardzo trwały i długo dzianina nie nosi znamion użytkowania.Fiselina, nieoddychająca tkanina wewnętrzna, została zastąpiona siateczką,która umożliwia swobodny przepływ powietrza. Jest to rzeczywiście oddychającypokrowiec. To jest prawie nieistniejące rozwiązanie na rynku. Rozpinany suwakumożliwia zdjęcie tylko połowy pokrowca. W przypadku, gdy jedna jest prana,druga pozostaje na materacu. Pranie w 60°C. Dzianina przeznaczona dla dziecipotwierdzona certyfikatem OkoTex Standard 100 Klasa I.

Dwuwarstwowy wkład materaca:Kokos – Struttura Ortopedica.

Kokos, surowiec naturalny pochodzący ze orzecha kokosowego, ma świetnewłaściwości termiczne i zapewnia właściwą cyrkulację wewnątrz materaca. Dziękiswej naturalnej strukturze, włókno kokosowe jest lekkie i przewiewne. Cechujesię wysoką elastycznością, nadaje formę i z uwagi na twardość, bardzo dobrzesłuży dzieciom zaczynającym chodzić.
Struttura Ortopedica Jest to wypełnienie o dobrychwłaściwościach przepływu powietrza, bardzo dobrze odprowadza wilgoć, przez coidealnie zapobiega poceniu się dziecka. Dostosowuje się do kształtu ciała. Jestzupełnie neutralny i nie stanowi dobrego podłoża do rozwoju bakterii iroztoczy. Stronę o średniej twardości stosujemy dla starszego dziecka w okresiestawiania pierwszych kroków. W przypadku zabrudzenia materaca można wypraćpokrowiec, to jest oczywiste, ale również wkład. Pierzemy w 30°C przeznaciskanie w naturalnym położeniu w kąpieli z płynem piorącym dla dzieci. Suszenie w ciepłym pomieszczeniu.

Walory materaca:

Rozdzielny suwak - umożliwia ciągłe używanie materaca nawet,gdy połowa pokrowca jest prana.
Siatka w konstrukcji pokrowca - zapewnia doskonałącyrkulację powietrza a tym samym gwarantuje doskonałe odprowadzanie wilgoci.
Nie powoduje alergii.
Anatomiczny – umiarkowanie dostosowuje się do kształtu ciała,ale jest odporny na odkształcenia. 

 

Waga                             3,470 kg


Podobne produkty:

powrót do poprzedniej strony
koszyk ...jest pusty

pn-pt 9:00-17:00
18 33 73 553tel
Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o promocjach i nowościach w naszym sklepie
Zapisz się do Newslettera!
Copyright © bobas24.com Projekt i wykonanie: Intellect.pl
wizyt: 18333758 osób on-line 19
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny.
Dostępność każdego produktu, jego aktualną ceną i parametry można sprawdzić kontaktując się ze sklepem lub odwiedzając sklep stacjonarny przed lub po złożeniu zamówienia.