Powiększ

Mini Lactaset (Base)

cena: 75.00zł
poleć produkt
 

dostępność:  do 3 dni

Opis

prosty. sprawdzony.

Bardzo łatwy w obsłudze odciągacz ręczny z opcją rozbudowy do wersji elektrycznej lub bateryjno-sieciowej.

Doskonały do sporadycznego stosowania

Odciągacz ręczny Mini Lactaset (Base) firmy Medela jest na rynku już od ponad 25 lat. Udowodnił swoją wartość jako doskonałe rozwiązanie dla matek, które przebywają ze swoimi dziećmi przez większość czasu, a pokarm odciągają sporadycznie. W razie konieczności częstszego odciągania istnieje możliwość rozbudowy laktatora do wersji bateryjno-sieciowej lub elektrycznej.


Optymalna wygoda w domu i poza nim

Przeznaczony do odciąganiu kilka razy w tygodniu, posiada płynną regulację siły ssania. Na okres kilku dni po porodzie najlepiej, aby do tego laktatora wypożyczyć elektryczny moduł napędowy. Mamy, które stale przebywają z dzieckiem po ustabilizowaniu laktacji (ok 10 dni) oddają moduł napędowy do wypożyczalni i spokojnie radzą sobie z wersją ręczną Mini Lactaset (Base)


Łatwe odciąganie, czyszczenie i składanie

Mały odciągacz ręczny Mini Lactset (Base) jest łatwy w użyciu i transporcie. Regulowane poziomy podciśnienia zapewniają wygodne odciąganie pokarmu. Składa się on tylko z 5 elementów. Jego składanie i czyszczenie jest na prawdę proste i szybkie.
 


Podobne produkty:

 
390,00 zł
powrót do poprzedniej strony
koszyk ...jest pusty

pn-pt 9:00-17:00
18 33 73 553tel
Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o promocjach i nowościach w naszym sklepie
Zapisz się do Newslettera!
Copyright © bobas24.com Projekt i wykonanie: tworzenie stron www
wizyt: 29263059 osób on-line 22
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny.
Dostępność każdego produktu, jego aktualną ceną i parametry można sprawdzić kontaktując się ze sklepem lub odwiedzając sklep stacjonarny przed lub po złożeniu zamówienia.