Powiększ

Klupś Łóżeczko-kołyska LUNA z opuszczanym bokiem i szufladą 2019

cena: 689.90zł
poleć produkt
 

dostępność:  do 7 dni

Opis

Łóżeczko-kołyska LUNA z opuszczanym bokiem i szufladą

Opis produktu:

  • wymiar:
    • wewnętrzny: 120 x 60 cm
    • zewnętrzny: 127 x 67 x 96 cm
  • drewno sosnowe + MDF malowany + płyta wiórowa

Cechy i funkcje:

https://www.klups.pl/wp-content/uploads/2016/01/luna-funkcja-kolyski.jpg

System kołysania

 

https://www.klups.pl/wp-content/uploads/2016/01/nakladka_ochronna-1.jpg

Nakładki ochronne na górną listwę

 

https://www.klups.pl/wp-content/uploads/2016/01/eko_farba.jpg

Lakierowane wodnymi farbami eko

 

Więcej o produkcie:

 

System opuszczanego boku:
Znakomicie ułatwia on rodzicom wyjmowanie dziecka z łóżka. Wielokrotnie powtarzana czynność stanie się wygodniejsza dzięki obniżeniu boku łóżeczka.
 
System kołysania:
Usypianie dziecka poprzez kołysanie jest chyba najefektywniejszą metodą. Według zaleceń pediatrów powinno odbywać się ono w określonym kierunku, dlatego umożliwiamy regulację kołysania wzdłuż dwóch osi. Cichy i płynny mechanizm łożyskowy nie wymaga użycia dużej siły i nie obudzi dziecka.
 
“Gryzaki” na boku łóżka:
Wiemy dobrze jakie hobby ma ząbkujące dziecko i tego zachowania nie jesteśmy w stanie zmienić. Jedyne co możemy zrobić to dać rodzicom pewność, że łóżko przetrwa długie lata i będzie mogło służyć kolejnym pokoleniom.
 
Szuflada:
Największą zaletą fabrycznie dobranej szuflady jest jej spasowanie i wygodne użytkowanie. Nie sunie ona bezpośrednio po podłodze dlatego nie przeszkodzi jej nawet najgrubszy dywan w pokoju dziecięcym. Przykrywa szuflady zapobiega osiadaniu się kurzu i odgradza łóżeczko od przestrzeni do przechowywania.
 
Drewno sosnowe wyselekcjonowane zostaje już na etapie cięcia w tartaku, dzięki czemu przyjeżdża do nas tylko oznaczone gatunkiem pierwszym. Kolejnym etapem selekcji zajmują się już nasi zaufani ludzie zatrudnieni na stanowisku technologów drewna, którzy bardzo rygorystycznie wybierają idealne elementy do stworzenia barierki ochronnej, dna i boku łóżeczka.
 
Bok łóżka:
Wykonany w 100% z drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów
 
Dno łóżka:
Wykonany w 100% z drewna sosnowego pochodzącego z polskich lasów. Element ten jest chyba najbardziej narażony na obciążenia. Intensywne zabawy w łóżeczku muszą odbywać się bez niespodzianek, dlatego zadbaliśmy o to żeby dno wytrzymało długie lata. Nasze rozwiązanie przypomina to zastosowane w bokach, gdzie listwy osadzone są w przeznaczonym dla niej otworze, a połączenie odbywa się za pomocą kleju oraz zszywki.
 

Dodatkowe zdjęcia:

Powiększ
Powiększ

Podobne produkty:

 
1128,00 zł
 
899,00 zł
powrót do poprzedniej strony
koszyk ...jest pusty

pn-pt 9:00-17:00
18 33 73 553tel
Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o promocjach i nowościach w naszym sklepie
Zapisz się do Newslettera!
Copyright © bobas24.com Projekt i wykonanie: tworzenie stron www
wizyt: 36657600 osób on-line 51
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny.
Dostępność każdego produktu, jego aktualną ceną i parametry można sprawdzić kontaktując się ze sklepem lub odwiedzając sklep stacjonarny przed lub po złożeniu zamówienia.