Powiększ

*Fotelik Samochodowy Jane GRAVITY 2018

cena: 1799.00zł
poleć produkt
 

dostępność:  do 7 dni

Opis

GRAVITY

GRAVITY = 360º BEZPIECZEŃSTWA

Fotelik zgodny z normą  I-SIZE dla dzieci od  40 do  104 cm wzrostu 

Obrotowy 360˚, spełniający wysokie wymagania w zakresie bezpieczeństwa normy I-Size fotelik GRAVITY to bez wątpienia fotelik, dzięki któremu nie tylko dzieci podróżują błogo i spokojnie. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci od 40 do 104 cm wzrostu, a zgodnie z nową normą i-Size dziecko może w nim podróżować tyłem do kierunku jazdy prawie do ok. 4 roku życia. Fotelik wyposażony jest w 5- punktowe pasy bezpieczeństwa z zintegrowanym systemem regulacji wysokości pasów i z 5-pozycyjną regulacją wysokością zagłówka. Posiada również 4 pozycje kąta nachylenia oparcia w każdej z opcji podróżowania – zarówno tyłem jak i przodem do kierunku jazdy. Łatwy dostęp i możliwość bezpiecznego posadzenia dziecka w foteliku oraz regulacji pasów bezpieczeństwa w każdej pozycji siedziska zapewnia system rotacyjny 360˚. Szeroka gama kolorystyczna
i doskonałe materiały, z których wykonano tapicerkę w pełni wyjdą naprzeciw oczekiwaniom osób ceniących styl i wysoką jakość.

od 40 do 104 cm

Regulowane oparcie

Wodoodporny

Wiatroodporny

Oddychający

Trwały i antyplamowy

Regulowane oparcie i regulowany zagłówek

Regulowane oparcie i regulowany zagłówek

Zdał test bocznych zderzeń

Zdał test bocznych zderzeń

 


Dane techniczne 

 

MOCOWANIE TYŁEM DO KIERUNKU JAZDY

Fotelik zamocowany tyłem do kierunku jazdy. Dla dzieci o wzroście od 40 do 104 cm -do wieku około 4 -ech lat) Wkładka redukcyjna dla niemowląt o wzroście od 40 do 60 cm. Niemowlęta podróżują bezpieczniej tyłem do kierunku jazdy przynajmniej do ukończenia 15 miesiąca życia, jednakże firma Jané zaleca wydłużenie tego okresu…

MOCOWANIE PRZODEM DO KIERUNKU JAZDY

Fotelik zamocowany przodem do kierunku jazdy. Dla dzieci od 15 miesiąca życia do osiągnięcia wzrostu 104 cm. Dzięki nowemu fotelikowi Gravity marki Jané twój maluszek będzie mógł podróżować przodem do kierunku jazdy, aczkolwiek firma Jané zaleca mocowanie fotelika w tyłem do kierunku jazdy możliwie jak najdłużej.

 

ROTACJA 360 STOPNI

Opcja obrotu fotelika o 360º dla obydwóch pozycji mocowania względem kierunku jazdy. Łatwe sadzanie dziecka w foteliku, bez konieczności wyjmowania fotelika z samochodu. Ta opcja zwiększa znacznie bezpieczeństwo urządzenia, ponieważ dzięki niej możesz wygodnie posadzić niemowlę i odpowiednio wyregulować szelki.

REGULACJA UCHYŁU OPARCIA

Regulacja nachylenia jedną ręką. Dostępne 4 pozycje dla dwóch pozycji mocowania w samochodzie względem kierunku jazdy. Dla pozycji przodem do kierunku jazdy i dla pozycji tyłem do kierunku jazdy. Z regulacją nachylenia umożliwiającą znalezienie najwygodniejszej pozycji dla twojego maluszka. Wszystkie pozycje są tak samo bezpieczne.

 


Dodatkowe zdjęcia:

Powiększ
Powiększ
Powiększ

Podobne produkty:

powrót do poprzedniej strony
koszyk ...jest pusty

pn-pt 9:00-17:00
18 33 73 553tel
Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o promocjach i nowościach w naszym sklepie
Zapisz się do Newslettera!
Copyright © bobas24.com Projekt i wykonanie: tworzenie stron www
wizyt: 23341394 osób on-line 69
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny.
Dostępność każdego produktu, jego aktualną ceną i parametry można sprawdzić kontaktując się ze sklepem lub odwiedzając sklep stacjonarny przed lub po złożeniu zamówienia.