Powiększ

Britax Roemer baza BABY-SAFE i-SIZE FLEX 2017

Zapytaj o cenę...
sklep@bobas24.com
poleć produkt
 

dostępność:  do 7 dni

Opis

                BABY-SAFE i-SIZE FLEX BASE


i-Size (ECE R129) 40 cm - 83 cm | ≈ Od urodzenia - 15 miesięcy | ≈ Od urodzenia - 13 kg
40 cm - 83 cm 


Najbardziej ergonomiczna, a jednocześnie bezpieczna pozycja dla Twojego maleństwa

Kąt nachylenia oparcia kanapy w poszczególnych modelach samochodów mogą być różne. W samochodach z odchylanymi oparciami kanapy można dostosować kąt bazy BABY-SAFE i-SIZE FLEX BASE tak, aby uzyskać bardziej płaską pozycję i najbardziej ergonomiczną pozycję dziecka podczas podróży.

 

 

                         NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU

W samochodach, gdzie kąt nachylenia oparcia kanapy jest większy, główka dziecka leżącego w nosidełku może przechylać się do przodu. W BABY-SAFE i-SIZE FLEX BASE można dostosować kąt nachylenia bazy i dzięki temu uzyskać ergonomiczną, płaską pozycję dziecka, zapewniając mu wygodę i bezpieczeństwo. Podstawę można łatwo ustawić w czterech różnych pozycjach zapewniając dziecku odpowiedni komfort. Jest ona wyposażona również w wygodny wskaźnik ostrzegający o zbyt płaskim kącie nachylenia.

 

 

                                           CECHY PRODUKTU

- Uchwyt o regulowanej wysokości - Regulowany uchwyt można z łatwością przestawiać do tyłu w celu umieszczenia dziecka w nosidełku.
-Noga podpierająca z regulacją wysokości - Noga podpierająca zapewnia większą stabilność nosidełka dzięki umieszczeniu jej na podłodze pojazdu. Minimalizuje w ten sposób przechyły i ruchy obrotowe, jednocześnie zmniejszając siłę oddziaływania do przodu wywieraną na dziecko w sytuacji zderzenia,
- Uchwyty do przenoszenia - Wbudowane uchwyty rozmieszczone w wygodny sposób z boku i z przodu bazy umożliwiają łatwe przenoszenie i przesuwanie bazy.
- Łatwe przechowywanie - Nogę podpierającą można złożyć, dzięki czemu łatwo ją schować w bagażniku samochodu lub w domu.
- Mechanizm zapadkowy ISOFIX - Mechanizm zapadkowy ISOFIX pozwala wysuwać ramiona systemu ISOFIX tak, aby łatwo przytwierdzić lub odłączyć bazę nosidełka od miejsc mocowania systemu ISOFIX w samochodzie

 

 

                                       SPECYFIKACJA

 


MONTAŻ

Tyłem do kierunku jazdy 40 cm - 83 cm

WAGA I WYMIARY

W x S x G                            45 - 72 x 44 x 64 cm

H x W x D (folded)                    23 x 44 x 66 cm

Waga                                             8.7 kg

H x W x D (extended)                72 x 44 x 64 cm

 


Podobne produkty:

powrót do poprzedniej strony
koszyk ...jest pusty

pn-pt 9:00-17:00
18 33 73 553tel
Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o promocjach i nowościach w naszym sklepie
Zapisz się do Newslettera!
Copyright © bobas24.com Projekt i wykonanie: Intellect.pl
wizyt: 17957748 osób on-line 17
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny.
Dostępność każdego produktu, jego aktualną ceną i parametry można sprawdzić kontaktując się ze sklepem lub odwiedzając sklep stacjonarny przed lub po złożeniu zamówienia.