Powiększ

Britax Roemer ADVANSAFIX III SICT Fotelik samochodowy 2017 NOWOŚĆ

Zapytaj o cenę...
sklep@bobas24.com
poleć produkt
 

dostępność:  do 7 dni

Opis

                          ADVANSAFIX III SICT 

 


GRUPA 1/2/3    9 kg - 36 kg
9 miesięcy - 12 lat

 

                                                                    Montagu

 

ADVANSAFIX III SICT to nasz nowy fotelik dla rosnących dzieci o wadze od 9 kg aż do 36 kg. Dzięki 5-punktowemu pasowi bezpieczeństwa dzieci o wadze do 18 kg są bezpiecznie przypięte w foteliku. U dzieci starszych, przypiętych 3-punktowym samochodowym pasem bezpieczeństwa, technologia SecureGuard daje dodatkowy, czwarty punkt zaczepienia, dzięki któremu pas biodrowy pozostaje we właściwej pozycji. Fotelik posiada także regulowaną ochronę w przypadku zderzeń bocznych (SICT). Wśród cech wyróżniających ten fotelik jest także wiele pozycji spoczynkowych dla dzieci o wadze do 36 kg. Zaawansowane zabezpieczenie i komfort dla Twojego rosnącego dziecka.
 

 

Engineered in Germany

 

 

                 NAJWAŻNIEJSZE CECHY PRODUKTU:

1.Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa dla całego przedziału wiekowego - Fotelik ADVANSAFIX III SICT został zaprojektowany, aby chronić dziecko od 9 miesięcy aż do 12 lat. Łączy w sobie szereg zaawansowanych rozwiązań technologicznych wykraczających poza wymogi prawne.

2.Odpowiedni dla dzieci od 9 Kg do 36 Kg - Fotelik ADVANSAFIX III SICT rośnie w miarę, jak rośnie Twoje dziecko: można go używać dla wagi od 9 kg do 36 kg.

3.Komfort niezależnie od wieku - Czy to wypad na zakupy czy wyprawa na wakacje, komfort dziecka w podróży to fundamentalna sprawa. A w miarę, gdy dziecko rośnie, zmieniają się jego potrzeby. Niezależnie od wieku, czy to 9 miesięcy czy 12 lat, ADVANSAFIX III SICT dostosowuje się tak, by spełniać indywidualne potrzeby Twojego dziecka.

                                   

 

 

                             CECHY PRODUKTU:

 

1.Ochrona fotelika z wysokim oparciem - Nasze foteliki z wysokim oparciem chronią dziecko na 3 sposoby: wymodelowany kształt siedziska zapewnia ochronę korpusu dziecka od głowy do biodra

2. 5-punktowe pasy bezpieczeństwa - W przypadku kolizji pasy rozprowadzają siły zderzenia poprzez pięć oddzielnych miejsc: dwa nad ramionami, dwa przy biodrach oraz miejsce, w którym klamra spina pasy między nogami.

3.Secureguard - pomaga chronić delikatne okolice brzucha dziecka i stanowi dodatkowy - czwarty - punkt zaczepienia dla standardowego 3-punktowego pasa bezpieczeństwa dla dorosłych.

4.Zaawansowana ochrona w przypadku zderzeń bocznych (SICT) - Technologia ta daje dziecku ulepszoną ochronę w przypadku uderzeń bocznych.

5.Wiele pozycji spoczynkowych - Zapewnienie dzieciom wygody w podróży to konieczność. Dlatego też ADVANSAFIX III SICT zaprojektowaliśmy z trzema pozycjami spoczynkowymi

6. Podwójne zabezpieczenie - Dzięki dwóm punktom zaczepienia V-Tether daje dziecku w foteliku jeszcze lepszą stabilność i bezpieczeństwo niż tradycyjne pasy mocujące od góry.

7.System PIVOT LINK firmy BRITAX RÖMER - W razie wypadku nasz opatentowany system Pivot Link najpierw kieruje siłę w dół – do fotelika – a następnie do przodu, bardziej delikatnie, co znacznie zmniejsza ryzyko obrażeń głowy i szyi dziecka.

 

 

                                                           

                                          SPECYFIKACJA

MONTAŻ


ISOFIX i Top Tether (Grupa 1)
isofix vehicle list 20x20 new aw
Kompatybilność ISOFIX (Grupa 2/3)

KIERUNEK JAZDY

Przodem do kierunku jazdy
9 kg - 36 kg

WYMIARY 

W x S x G                 56-82 x 47 x 54 cm

Montagu

Montagu


Dodatkowe zdjęcia:

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ

Podobne produkty:

powrót do poprzedniej strony
koszyk ...jest pusty

pn-pt 9:00-17:00
18 33 73 553tel
Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o promocjach i nowościach w naszym sklepie
Zapisz się do Newslettera!
Copyright © bobas24.com Projekt i wykonanie: Intellect.pl
wizyt: 17957522 osób on-line 19
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny.
Dostępność każdego produktu, jego aktualną ceną i parametry można sprawdzić kontaktując się ze sklepem lub odwiedzając sklep stacjonarny przed lub po złożeniu zamówienia.