Powiększ

Britax Roemer TRIFIX I - SIZE Fotelik samochodowy 2017

Zapytaj o cenę...
sklep@bobas24.com
poleć produkt
 

dostępność:  do 7 dni

Opis

 DOPASOWANIE

i-Size (ECE R129)
76 cm - 105 cm
8 kg - 20 kg
15 miesięcy - 4 lata


Made in GermanyCałkowita ochrona dla Twojego malucha

Fotelik TRIFIX i-SIZE został doskonale dopasowany do potrzeb dzieci o wzroście od 76 cm do 105 cm i stanowi znakomite uzupełnienie każdego nosidełka. Instalacja jest łatwa i bezpieczna dzięki zintegrowanym połączeniom ISOFIX oraz pasom Top Tether, a przemyślane siedzisko zapewnia wystarczająco dużo miejsca dzieciom w wieku od 15 miesięcy do 4 lat. Wyjątkowy zestaw zaawansowanych rozwiązań dotyczących bezpieczeństwa daje Ci pewność, że Twoje dziecko będzie dobrze chronione.
Najważniejsze cechy produktu :


CAŁKOWITE BEZPIECZEŃSTWO

Kiedy Twoje dziecko rośnie, jego potrzeby mogą się zmieniać, ale nie zmienia się potrzeba bezpieczeństwa. Dlatego TRIFIX i-SIZE zapewnia całkowitą ochronę dla Twojego malucha. Dzięki dużym, wyściełanym skrzydłom z technologią SICT inside i zagłówkowi w kształcie litery V Twoje dziecko jest chronione na wypadek kolizji bocznej , a nasz opatentowany system Pivot Link ISOFIX i pas Top Tether zapewniają bezpieczeństwo w przypadku kolizji czołowej.ŁATWA INSTALACJA DZIĘKI ZINTEGROWANEMU SYSTEMOWI ISOFIX I PASOWI TOP TETHER

Dzięki systemowi ISOFIX i pasowi Top Tether, fotelik TRIFIX i-SIZE jest nie tylko łatwy w instalacji, ale zapewnia też więcej miejsca w dolnej części samochodu. Łącza ISOFIX są zintegrowane w podstawie siedzenia i zapewniają maksymalne bezpieczeństwo. Nie musisz też zmieniać miejsca fotelika, kiedy używasz siedzenia - TRIFIX i-SIZE może być używany we wszystkich pozycjach zgodnych z i-Size oraz we wszystkich pojazdach. System ISOFIX i punkty zaczepienia pasów Top Tether sprawiają, że pasuje do szerokiej gamy modeli samochodów. Dodatkowo, ponieważ łącza ISOFIX są zintegrowane z podstawą siedzenia, Twoje nosidełko będzie gotowe do użycia, kiedy pojawi się młodsze rodzeństwo.REGULOWANY ZAGŁÓWEK TYPU V I PIĘCIOPUNKTOWE PASY BEZPIECZEŃSTWA

Fotelik TRIFIX i-SIZE został zaprojektowany, by sprostać rosnącym potrzebom Twojego dziecka o wzroście od 76 cm do 105 cm. Nasz nowy zagłówek w kształcie litery V opracowaliśmy tak, by miał pod kontrolą ruchy głowy Twojego dziecka na wypadek uderzenia bocznego. Dodatkowo, kiedy regulujesz zagłówek, pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa również się dostosowują, co daje pewność, że są na właściwej wysokości i zapewniają Twojemu dziecku pełną ochronę w bezpiecznej powłoce fotelika.


                                                                                   Montaż
OPCJE MONTAŻU

Zamontowanie fotelika w sposób w 100% bezpieczny bywa niełatwe, a to dlatego, że każdy samochód jest inny. Właśnie dlatego Britax opracował ISOFIX, standardowy system wykorzystujący punkty mocowania używany w prawie wszystkich samochodach. System ISOFIX stwarza pewne i bezpieczne połączenie pomiędzy fotelikiem dziecka a samochodem. Dzięki temu, gdy fotelik jest mocowany przez Ciebie lub kogoś z Twoich bliskich w Twoim lub innym samochodzie, ryzyko popełnienia błędów jest mniejsze.
TRIFIX i-SIZE wymagania specjalne - bezpieczny montaż jest zapewniony, gdy zostanie użyty górny pas mocujący Top Tether, dający optymalną stabilność.
Nasze foteliki spełniające wymogi i-Size pasują do wszystkich pozycji zatwierdzonych przez i-Size. Sprawdź w podręczniku użytkownika pojazdu, jakie pozycje zostały zatwierdzone przez i-Size dla Twojego samochodu.

KIERUNEK JAZDY:

Przodem do kierunku jazdy
76 cm - 105 cm

 

AKCESORIA :
W ZESTAWIE

 

 • Prowadnice ISOFIX
 • Instrukcja użytkownika 


                                              Dostępne osobno :


  Przybornik do samochodu                  Osłona fotela w samochodzie
                       CarSeatOrganiser 02 Black 2014 72dpi 2000x2000 carseat saver withSeat3 BR 2014 RT 72dpi 2000x2000
   
         Osłona przeciwsłoneczna               Podkładka ochronna dla fotelika                                                                               samochodowego  EZ Cling Window Shades BR 2014 RT 72dpi 2000x2000 CARSEATPROTECTOR 02 Leather 2014 72dpi 2000x2000
   
  Mata chroniąca przed kopaniem           Osłona siedzenia w samochodzie
  kick mat BR 2014 RT 72dpi 2000x2000 Vehicle Seat Protector EU BR RT 72dpi 2000x2000Dodatkowe zdjęcia:

Powiększ
Powiększ
Powiększ
Powiększ

Podobne produkty:

powrót do poprzedniej strony
koszyk ...jest pusty

pn-pt 9:00-17:00
18 33 73 553tel
Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o promocjach i nowościach w naszym sklepie
Zapisz się do Newslettera!
Copyright © bobas24.com Projekt i wykonanie: Intellect.pl
wizyt: 17957752 osób on-line 17
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny.
Dostępność każdego produktu, jego aktualną ceną i parametry można sprawdzić kontaktując się ze sklepem lub odwiedzając sklep stacjonarny przed lub po złożeniu zamówienia.