Powiększ

* *Medela Osłony piersi

Zapytaj o cenę...
sklep@bobas24.com
poleć produkt
 

dostępność:  do 3 dni

Opis

 Osłony piersi Medela chronią bolące lub popękane brodawki przed otarciem przed i po karmieniu, dając wrażliwej skórze czas na zagojenie się.

 
* Osłony piersi — ulga dla piersi
- Karmienie piersią to szczególne doświadczenie zarówno dla Ciebie, jak i Twojego dziecka. Problemy z piersiami lub brodawkami nie muszą oznaczać rezygnacji z karmienia piersią. Medela może Ci w tym pomóc.
- Osłony piersi to jeden z szerokiej gamy produktów do pielęgnacji piersi Medela przynoszących ulgę wszystkim kobietom, które dopiero co zostały matkami.
- Zaprojektowane z myślą o przyniesieniu ulgi obolałym brodawkom osłony zapewniają ochronę, dając im czas na zagojenie się. Miękkie, elastyczne wyłożenie osłon piersi Medela zapewnia niezwykły komfort podczas noszenia. Osłony dopasowują się do kształtu piersi. Dzięki niewielkiej grubości osłony piersi nie odznaczają się pod ubraniem
 
*Zalety osłon piersi
- Miękkie, elastyczne membrany z silikonu niezawierającego bisfenolu A (BPA) są niezwykle delikatne dla skóry i dopasowują się do kształtu piersi.
- Osłony piersi chronią przed otarciem przez ubranie, zmniejszają dyskomfort oraz przyspieszają gojenie, zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza.
- Ochrona do czasu zagojenia się brodawek
- Miękkie, elastyczne wyłożenie zapewniające niezwykły komfort
- Dzięki niewielkiej grubości nie odznaczają się pod ubraniem

Dodatkowe zdjęcia:

Powiększ

Podobne produkty:

 
390,00 zł
 
75,00 zł
powrót do poprzedniej strony
koszyk ...jest pusty

pn-pt 9:00-17:00
18 33 73 553tel
Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o promocjach i nowościach w naszym sklepie
Zapisz się do Newslettera!
Copyright © bobas24.com Projekt i wykonanie: tworzenie stron www
wizyt: 29197867 osób on-line 59
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny.
Dostępność każdego produktu, jego aktualną ceną i parametry można sprawdzić kontaktując się ze sklepem lub odwiedzając sklep stacjonarny przed lub po złożeniu zamówienia.