Powiększ

Medela Torebki Pump & Save

Zapytaj o cenę...
sklep@bobas24.com
poleć produkt
 

dostępność:  od zaraz

Opis

 Torebki Pump & Save

 
Torebki Pump & Save pozwalają oszczędzić czas, eliminują konieczność przelewania mleka i pozwalają stworzyć zapas pokarmu. Są łatwe w użyciu – wystarczy, że odciągniesz pokarm bezpośrednio do torebki Pump & Save firmy Medela, oznaczysz torebkę i umieścisz ją w lodówce lub zamrażarce.
 
Bezpieczne przechowywanie mleka matki
Posiadanie odpowiedniego zapasu pokarmu sprawi, że Twoje dziecko nie będzie musiało być karmione mlekiem zastępczym. Praktyczne, stojące torebki Pump & Save firmy Medela sprawiają, że zbieranie, przechowywanie i zamrażanie mleka matki jest łatwe i higieniczne.
Zamocuj torebkę do laktatora za pomocą paska samoprzylepnego, aby odciągać pokarm bezpośrednio do torebki. Dzięki temu oszczędzisz czas i nie stracisz ani jednej kropli cennego mleka w wyniku przelewania.
Torebki Medela na pokarm posiadają barierę tlenową, która chroni pokarm i zatrzymuje jego wartości odżywcze. Dodatkowo torebki mają wygodny kształt umożliwiający ich postawienie oraz łatwe w obsłudze, zapewniające szczelność zamknięcie strunowe.

Dodatkowe zdjęcia:

Powiększ
Powiększ

Podobne produkty:

 
390,00 zł
 
75,00 zł
powrót do poprzedniej strony
koszyk ...jest pusty

pn-pt 9:00-17:00
18 33 73 553tel
Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o promocjach i nowościach w naszym sklepie
Zapisz się do Newslettera!
Copyright © bobas24.com Projekt i wykonanie: tworzenie stron www
wizyt: 29263419 osób on-line 21
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny.
Dostępność każdego produktu, jego aktualną ceną i parametry można sprawdzić kontaktując się ze sklepem lub odwiedzając sklep stacjonarny przed lub po złożeniu zamówienia.