Powiększ

JANE STRATA S49 BLACK

Kod: 3515R65
Zapytaj o cenę...
sklep@bobas24.com
poleć produkt
 

dostępność:  do 7 dni

Opis

 Strata to najbezpieczniejsze nosidełko w swojej klasie - EUROTEST 2008

Strata to nowe nosidło marki Jané, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu Twojemu dziecku maksimum wygody i komfortu, szczególnie podczas pierwszych miesięcy życia, kiedy to prawidłowa pozycja jest fundamentalna dla jego rozwoju. Podczas tego pierwszego etapu rozwoju dziecka najzdrowszą pozycją jest pozycja leżąca. Po około 4 miesiącach dziecko może zacząć siadać. Dzięki systemowi opatentowanemu przez Jané, Strata zapewnia Twojemu dziecku zawsze najbardziej odpowiednią i wygodną pozycję. Łatwiej już nie można.
• Obszerniejszy.
• Teraz Strata oferuje możliwość zastosowania platformy Strata, która poprawia bezpieczeństwo i wygodę mocowania nosidła-fotelika w samochodzie.
 
DANE TECHNICZNE
 
A Regulacja szelek za pomocą jednego przycisku. Pozwala uniknąć konieczności zakładania i zdejmowania szelek, kiedy chcemy zmienić ich wysokość.
B Możliwość stosowania z platformą.
C Tapicerka: Budka: Wodoodporna i Wiatroodporna. Oddychająca tkanina wewnętrzna, będąca w bezpośrednim kontakcie z ciałem dziecka.
D Zdejmowana budka.
E Materacyk.
F Szelki 5-punktowe.

Podobne produkty:

powrót do poprzedniej strony
koszyk ...jest pusty

pn-pt 9:00-17:00
18 33 73 553tel
Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o promocjach i nowościach w naszym sklepie
Zapisz się do Newslettera!
Copyright © bobas24.com Projekt i wykonanie: tworzenie stron www
wizyt: 23339020 osób on-line 67
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny.
Dostępność każdego produktu, jego aktualną ceną i parametry można sprawdzić kontaktując się ze sklepem lub odwiedzając sklep stacjonarny przed lub po złożeniu zamówienia.