Powiększ

JANE MONTECARLO R1 - KOLOR ATLANTIC

Kod: 337785
cena: 670.99zł
poleć produkt
 

dostępność:  do 3 dni

Opis

 MONTECARLO R1 to fotelik samochodowy, zaprojektowany tak, aby było możliwe jego dostosowanie do dziecka na każdym etapie jego wzrostu. Dzięki systemowi integralnej regulacji, polegającemu na ustawieniu wysokości oparcia i szerokości fotelika, poprzez regulację boków zagłówka oraz części lędźwiowej, zapewnia całkowitą ochronę boczną. Fotelik MONTECARLO R1 JANE jest wyposażony w system mocowania ISOFIX. W najnowszych testach EUROTEST 2012 uzyskał jedna z najwyższych ocen, czego potwierdzeniem są przyznane 4 gwiazdki ADAC. Ponadto: okalający kształt i większe rozmiary zagłówka ergonomiczny zagłówek w połączeniu z pochylonymi bokami fotelika stanowią oparcie niezbędne dla optymalnego odpoczynku dziecka, oddychająca tkanina wewnętrzna, system mocowania ISOFIX, regulowana szerokość oparcia, Xtend to poduszka ochronna, która po zainstalowani u w fotelikach grupy 2 i 3 umożliwia przekształcenie ich w foteliki grupy 1, 2 i 3 (dla d zieci o wadze od 9 do 36 kg). Grupa 2,3 (dla dzieci o wadze od 15 do 36 kg)


Podobne produkty:

powrót do poprzedniej strony
koszyk ...jest pusty

pn-pt 9:00-17:00
18 33 73 553tel
Jeżeli chcesz jako pierwszy dowiedzieć się o promocjach i nowościach w naszym sklepie
Zapisz się do Newslettera!
Copyright © bobas24.com Projekt i wykonanie: Intellect.pl
wizyt: 16802846 osób on-line 42
Prezentowany katalog produktów nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, ma jedynie charakter informacyjny.
Dostępność każdego produktu, jego aktualną ceną i parametry można sprawdzić kontaktując się ze sklepem lub odwiedzając sklep stacjonarny przed lub po złożeniu zamówienia.